Size Özel Çözümler Üretiyoruz

İşletmeniz için web, mobil uygulama yazılım hizmeti ve özel çözüm yazılım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı Dinliyoruz

Hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı sizden dinliyoruz. Ardından hayalleriniz için özenli bir çalışmaya başlıyoruz.

Analiz Ediyoruz

Bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarıyoruz. Projenin tüm yönleriyle hemfikir olduğumuzda geliştirme aşamasına geçiyoruz.

Geliştiriyoruz

Bu zorlu süreçte hep iletişim halinde kalıyoruz. Tamamladığımız modülleri kullanıma açarak geri dönüşleriniz ile daha iyi deneyim sunmaya çalışıyoruz.

Teslim Ediyoruz

Söz verdiğimiz zaman içerisinde tüm maddeleri eksiksiz geliştiriyor ve test ediyoruz. Hayllerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

alanyabelediye.png
alanyaspor.png
cleopatraink.png
figopara.png
proliz.png
polypus.png
bilnex (1).png

Android ve iOS platformlarına özel,
esnek ve güvenilir mobil uygulama geliştirmesi yapıyoruz

Tulpar ekibi olarak temel hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Bu doğrultuda native ve hybrid cross-platform olarak çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Genel olarak Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan; lokasyon bazlı servisler, sosyal medya uygulamaları, sahadan veri toplama, kurumsal uygulamalar ve işletmeye özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

  • Esnek ve güvenilir uygulamalar,
  • Her cihazla uyumlu altyapı,
  • Çok katmanlı güvenlik,
  • Size özel ui/ux tasarımlar,
  • Çoklu dil desteği,

Mobil Uygulama Yazılım Hizmeti Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Tulpar Yazılım ve Danışmanlık Mobil Uygulama Hizmeti
Tulpar Yazılım ve Danışmanlık Web Uygulama Hizmeti & Özel Çözümler

Dijital varlığınız
olması gerektiği yerde mi?

Tulpar Yazılım olarak, uzman kadromuz ve güncel teknolojiyi çok yakından takip eden ekibimiz ile birlikte sürekli yeni stratejiler geliştiriyoruz.

  • Her zaman en iyisini hedefleriz,
  • Yeni teknolojileri yakından takip ederiz,
  • Dünyaca kabul görmüş, açık kaynak teknolojileri sıklıkla kullanırız,
  • En iyi tasarım trendlerini takip ederek müşterilerimize sunarız,
  • Müşteri ve proje odaklı çalışırız,

Web Uygulamaları Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Özel Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

" Tulpar Yazılım ve Danışmanlık firması yetkilisi Sayın Ömer ve Emre bey yazılım danışmanlığı konusunda işin uzmanıdırlar. Müşterileri ile her zaman iletişim halindeler ve olabilecek her türlü sorununuzda çözüm odaklı hizmet vermekten kaçınmıyorlar. Eğer aklınızda yazılım ile alakalı sorular ya da yazılım konusunda bir projeniz var ise her zaman size destek verebilecek en iyi adreslerden birisidir kendileri. Kendinizi bu konuda emin ellerde hissedebilirsiniz. "

Yüksel SELEH Alanya Belediyesi Parkomat Birimi

Son Blog ve Haberler

Alanyaspor Web ve Mobil Uygulaması

Alanyaspor'a özel olarak geliştirdiğimiz bu ürün, diğer spor kulüpleri için de kolayca uyarlanabilir. Tulpar Yazılım olarak, yazılım çözümlerimizi her spor kulübünün özel ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirebiliriz. Hem web sayfası hem de mobil uygulama, her kulübün kurumsal kimliği ve taraftar kitlesi göz önüne alınarak tasarlanabilir.

Daha Fazlası
Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması

Alanya Belediyesi, modern şehir yaşamını daha yakından hissetmek isteyen vatandaşlarına yönelik Tulpar Yazılım iş birliğiyle geliştirdiği kurumsal mobil uygulama ile adeta bir adım öne çıkıyor. Bu yenilikçi uygulama, şehir içindeki birçok işlemi dijital platformda kolayca halledebilme imkanı sunarken, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin içeriğiyle de ön plana çıkıyor.

Daha Fazlası
Mobil Parkomat Uygulaması: Otopark Yönetiminde Dijital Dönüşümün Anahtarı

Şehir yaşamında otopark sorunu, sürücüler ve otopark işletmeleri için sık sık bir baş ağrısı olmuştur. Ancak artık, bu sorunları çözmek ve otopark yönetimini daha etkili hale getirmek için Mobil Parkomat Uygulaması gibi yenilikçi çözümler kullanılabilir.

Daha Fazlası

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?