Size Özel Çözümler Üretiyoruz

İşletmeniz için web, mobil uygulama yazılım hizmeti ve özel çözüm yazılım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı Dinliyoruz

Hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı sizden dinliyoruz. Ardından hayalleriniz için özenli bir çalışmaya başlıyoruz.

Analiz Ediyoruz

Bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarıyoruz. Projenin tüm yönleriyle hemfikir olduğumuzda geliştirme aşamasına geçiyoruz.

Geliştiriyoruz

Bu zorlu süreçte hep iletişim halinde kalıyoruz. Tamamladığımız modülleri kullanıma açarak geri dönüşleriniz ile daha iyi deneyim sunmaya çalışıyoruz.

Teslim Ediyoruz

Söz verdiğimiz zaman içerisinde tüm maddeleri eksiksiz geliştiriyor ve test ediyoruz. Hayllerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

alanyabelediye.png
alanyaspor.png
cleopatraink.png
figopara.png
proliz.png
polypus.png
bilnex (1).png

Android ve iOS platformlarına özel,
esnek ve güvenilir mobil uygulama geliştirmesi yapıyoruz

Tulpar ekibi olarak temel hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Bu doğrultuda native ve hybrid cross-platform olarak çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Genel olarak Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan; lokasyon bazlı servisler, sosyal medya uygulamaları, sahadan veri toplama, kurumsal uygulamalar ve işletmeye özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

  • Esnek ve güvenilir uygulamalar,
  • Her cihazla uyumlu altyapı,
  • Çok katmanlı güvenlik,
  • Size özel ui/ux tasarımlar,
  • Çoklu dil desteği,

Mobil Uygulama Yazılım Hizmeti Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Tulpar Yazılım ve Danışmanlık Mobil Uygulama Hizmeti
Tulpar Yazılım ve Danışmanlık Web Uygulama Hizmeti & Özel Çözümler

Dijital varlığınız
olması gerektiği yerde mi?

Tulpar Yazılım olarak, uzman kadromuz ve güncel teknolojiyi çok yakından takip eden ekibimiz ile birlikte sürekli yeni stratejiler geliştiriyoruz.

  • Her zaman en iyisini hedefleriz,
  • Yeni teknolojileri yakından takip ederiz,
  • Dünyaca kabul görmüş, açık kaynak teknolojileri sıklıkla kullanırız,
  • En iyi tasarım trendlerini takip ederek müşterilerimize sunarız,
  • Müşteri ve proje odaklı çalışırız,

Web Uygulamaları Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Özel Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

" Tulpar Yazılım ve Danışmanlık firması yetkilisi Sayın Ömer ve Emre bey yazılım danışmanlığı konusunda işin uzmanıdırlar. Müşterileri ile her zaman iletişim halindeler ve olabilecek her türlü sorununuzda çözüm odaklı hizmet vermekten kaçınmıyorlar. Eğer aklınızda yazılım ile alakalı sorular ya da yazılım konusunda bir projeniz var ise her zaman size destek verebilecek en iyi adreslerden birisidir kendileri. Kendinizi bu konuda emin ellerde hissedebilirsiniz. "

Yüksel SELEH Alanya Belediyesi Parkomat Birimi

Son Blog ve Haberler

Tattoonets: 1 Numaralı Dövme Stüdyo Programı

Tattoonets, dövme ve piercing stüdyoları için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı bir yönetim sistemidir. Randevu yönetimi, müşteri takibi, finansal izleme ve çalışan yönetimi gibi özellikleriyle işletmelerin verimliliğini artırır. Kullanıcı dostu arayüzü ve mobil erişimi sayesinde her yerden yönetim imkanı sunar. Ayrıca, gelişmiş güvenlik önlemleri ile veri güvenliğini sağlar. Farklı işletme büyüklüklerine uygun paket seçenekleriyle esnek bir kullanım sunan Tattoonets, dövme stüdyolarının operasyonlarını kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Daha Fazlası
Kurumsal Mobil Uygulama Çözümleri: İşletmenizin Dijital Dönüşümü İçin İdeal Seçenek

Kurumsal mobil uygulama çözümleri, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde önemli bir rol oynamaktadır. Doğru bir strateji ve etkili bir uygulama geliştirme süreci ile işletmeler, verimliliklerini artırabilir, müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyabilir ve rekabet avantajı elde edebilirler. Mobil teknolojilere yapılan yatırım, uzun vadede işletmelere büyük kazançlar sağlayacaktır.

Daha Fazlası
Tur ve Transfer Rezervasyon Yönetimi Sistemi

Seyahat işletmeleri için özel olarak tasarlanmış olan sistemimiz, tur ve transfer rezervasyonlarınızı kolayca yönetmenizi sağlar. Kapsamlı tur yönetimi ile her turun detaylarını düzenli bir şekilde kayıt altına alabilir, müşterilere net ve özgün deneyimler sunabilirsiniz. Rezervasyon yönetimi modülü sayesinde müşteri taleplerini hızlı bir şekilde yanıtlayabilir ve otomatik mail sistemi ile iletişimi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca, içerik yönetimi ve dil seçenekleri ile web sitenizdeki içerikleri kolayca yönetebilir ve farklı pazarlardaki müşterilere hitap edebilirsiniz. Özelleştirilebilir fiyatlandırma ve transfer yönetimi ile işletmenizin verimliliğini artırabilir ve müşteri memnuniyetini maksimize edebilirsiniz.

Daha Fazlası

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?