Hizmetler

Biz hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız

Mobil Uygulamalar

Mobil çözümler ile hedeflediğiniz kitlelere daha hızlı ve etkli birşekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Hayallerinizdeki mobil uygulamları Android ve IOS platformlarına özel geliştirme yaparak hayata geçiyoruz.

Web Uygulamaları

İşinizi teknolojiyle ileriye taşıyacak, yönetilebilir, esnek çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınıza özel tasarım, yazılım alt yapısı ile performanslı ve güvenlikli uygulamalar ile işlernizi kolaylaştırıyoruz.

Özel Çözümler

Özel çözümlerde çevik (Agile) yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Proje kapsamını tamamladıktan sonra en uygun teknoloji ve mimariler ile yazılımları hızlı, verimli şekilde zamanında teslim ederiz.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

alanyabelediye.png
alanyaspor.png
cleopatraink.png
figopara.png
proliz.png
polypus.png
bilnex (1).png

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?