Özel Çözümler
Özel Çözümler

Özel Çözümler

İnsanlara çeşitli konularda ürün ve hizmetler sunan işletmeler daima iyi bir prestije ve çalışma koşullarına sahip olmayı ister. Çünkü koşulları ileri seviyede olan işletmeler profesyonelliklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarır.

Bu da markalaşma yolunda önemli bir adımın atılması anlamına gelir. Kurumsal firmaların her birinin kendilerine özel bir konsepti ve çalışma esasları vardır. Mutlaka tasarlanacak web siteleri, çeşitli görseller, yazılımlar ve uygulamalar buna göre dizayn edilmelidir.

Bunun için öncelikle firmanın dinamiklerini anlamak ve potansiyellerini ortaya çıkarmak için bir çaba gösterilmelidir. Titiz, detaylı ve kapsamlı bazı incelemelerle firmanın gelişim yönünde neye ihtiyacı olduğu kolaylıkla belirlenir.

Firmanız için eğer her alanda profesyonelce özel çözümler bulmayı istiyorsanız bu konuda bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Konusunda uzmanlaşmış tüm personellerimizden güvenle en güzel destekleri alabilirsiniz.

Yazılım Projeleri

Çeşitli türlerde geliştirilen yazılımlar, firmaların hizmetler sunma konusundaki performanslarını artırmaya yardımcı olurlar. Daha iyi bir iş gücü ortaya koymak için siteler her zaman kendilerine özel bazı yazılımların ve programların oluşturulmasına ihtiyaç duyarlar.

Bu konuda oldukça titiz ve özenli bir çalışma yapma süreci içerisine girilmelidir. Alanında yetkinliği olan kişiler firmalara bu hususta her zaman başarıyla yardımcı olurlar. Bizler edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda durumla alakalı her türlü çabayı özveriyle gösteriyoruz.

Firmaların beklentilerine ve ihtiyaçlarına özel şekilde birbirinden güzel yazılımlar ve programlar tasarlıyoruz. Agile yazılım metodolojileri kullanarak tüm süreçlere daima başarıyla yön vermeye çalışıyoruz.

Yazılım projelerini oluşturma ve onları geliştirme süreçlerinde sadece bazı belgeleri ortaya koymakla sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizle yüz yüze temaslar da kurarak onların talep ve isteklerini de dikkate alıyoruz.

Neyin eksik olduğu veya nelerin tamamlanması gerektiğine dair müşterilerimizden de tüm görüşleri alarak hareket ediyoruz.

En nihayetinde son back testlerle tasarlanan yazılımları firma nezdinde tam işlevsel bir hale getiriyoruz. Dilerseniz firmanız için en profesyonel çözümleri oluşturma konusunda siz de firmamızla bir irtibata geçebilirsiniz.

Operasyon Yönetimi

Firmalar her zaman içinde bulundukları iş alanında bir değer yaratma ve güçlü bir marka ortaya çıkarma isteğinde olurlar. Bunun başarılması her zaman için mümkündür. Ancak öncelikle firmaya özel titiz bir çalışmayla belli başlı bazı planlar oluşturulmalıdır.

Operasyonel yönetim hizmet vermeye dair her şeyin en detaylı şekilde görülmesi, takip ve analiz edilmesine olanak sağlar. Böyle bir sistem bünyesinde faaliyette bulunan firmalar daha kontrollü ve disiplinli bir şekilde çalışmalarına yön verme imkânı elde ederler.

Sizler de eğer kendi firmanız için yazılım, program tarafında bir şeylere gereksinim duyuyorsanız bu konuda bizden güvenle ihtiyacınız olan destekleri alabilirsiniz.

Operasyon ve Süreç Yönetimi Nedir?

Operasyon ve süreç yönetiminin firmalar nezdinde oldukça özel ve önemli bir yeri vardır. Çünkü firmalar iş gücü sağladıkları personellerinin nasıl bir çaba içerisinde oldukları gibi durumların başarıyla takibinde olurlar.

Bunun yanı sıra müşterilerin aldıkları hizmetlerden ne ölçüde memnun kaldıklarına dair analizler de yine bazı anketler yoluyla rahat şekilde yapılır. Tüm bunlar operasyon ve süreç yönetim mekanizmasının içerisinde yer alır.

Bundan ötürü her bir firma için mutlaka bazı aksiyonların izlenmesine olanak sağlayan bir operasyon süreç mekanizmasının devreye alınması gerekir. Bu konuda isterseniz bizlere başvurarak her tür çözümün üretilmesi şanslarını elde edebilirsiniz.

TulTrack ve Promuhasebe En İyi Online Ön Muhasebe Programı

Muhasebe programları sayesinde firmalar gelir gider gibi çoğu şeyin detaylı takibini yapma şansını elde ederler. Finansal operasyonlarını yönetme konusunda asla herhangi bir sorun veya zorluk yaşamazlar.

Para giriş ve çıkış hareketleri, banka, dokümanlar ve kasanın genel durumu hakkında her şey, bu programlar sayesinde öğrenilir.

Sunulan hizmetler karşılığı faturaların oluşturulmasından onların mail yoluyla karşı tarafa ulaştırılmasına kadar hemen her şey, çeşitli ön muhasebe programları aracılığıyla yerine getirilir. Sizlere tam ihtiyaç duyduğunuz kaliteli programları en iyi şartlarda sunuyoruz.

TulWork Kolay İşveren ve Personel Uygulaması

Neredeyse her bir firma bünyesinde işveren-çalışan takibi için iyi bir uygulamanın kullanılmasına ihtiyaç vardır. Puantajlar oluşturma, onları takip etme, günlük veya haftalık şekilde hangi işlerin yapılacağına dair tüm süreci görme konusunda mutlaka işveren-çalışan uygulamaları gereklidir.

Altyapısı konusunda bilgi sahibi olduğumuz TulWork uygulamasını, firmanıza özel en sorunsuz şekilde kullanılır bir hale getiriyoruz. TulWork sayesinde kolayca puantaj işlemlerinin takibini yapabilirsiniz.

İşçi ve işveren arasındaki koordinasyonu başarıyla kurma noktasında da yine bu uygulamadan güzel şekilde bir destek alabilirsiniz. Finansal her tür işleminizi doğrudan kayıt altına kaliteli TulWork uygulaması sayesinde almanız mümkündür.

TulPark Mobil Parkomat Uygulaması

Park işletmeciliği yapan işletmeler için önem teşkil eden uygulamalardan biri parkomat uygulamalarıdır. İlgili alanda araçların park durumlarının takip edilmesi ve onlara güvenli park yapma konusunda bu uygulama en iyi şartlarda yardımlar sunuyor.

Akıllı telefonlar üzerinden çalışan parkomat uygulaması, kurumsal firmaların bu husustaki işlemlerini de rahatlıkla yerine getirmelerine olanak tanıyor. Düşük maliyetli olarak tarafımızdan alacağınız hizmetlerle sizlerde firmanıza özel iyi bir parkomat mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Fikirleri

Özel çözümler üretebildiğimiz bir başka önemli alan ise, firmaların hizmetlerinden yararlanmaya olanak veren çeşitli mobil uygulamaların geliştirilmesidir. Kurumsal firmaların hem işlerini daha rahat yürütmeleri ve hem de insanlara hizmet alımlarında kolaylıklar sağlamak adına çeşitli mobil uygulamalara her zaman ihtiyaçları vardır. Her bir firmaya özel şekilde çeşitli uygulamaları geliştirmek bu noktada önem arz eder. İster hybrid isterseniz de native mobil uygulama çözümleri için bizlere bu konuda başvurabilirsiniz.

Birçok kurumsal firmaya özel, android ve ios işletim sistemli tüm cep telefonlarında başarıyla çalışan birtakım projeleri bizler başarıyla tasarlıyoruz. O kurumun dinamiklerine tam uygunluk sağlayacak şekilde güzel bir mobil uygulama tasarlıyoruz.

Bu uygulamalar kendi içerisinde farklı gruplara ayrılıyor. Veri toplamaya yönelik, sosyal alanda etkileşimi artırma amaçlı ve lokasyon temelli uygulamalar geliştirerek bunları firmalar için kullanılır bir duruma getiriyoruz.

Web Uygulama Geliştirme

Firmalar için en gerekli uygulamalardan bir başkası da web bünyesinde dinamik bir etkinliği olan uygulamalardır. Bu alana yönelik geliştirilen uygulamalarla firmalar iş yüklerini oldukça önemli bir şekilde azaltma olanağı elde ederler. Bu yüzden mobil yazılımların dışında bir de güzelce tasarlanmış web yazılımları ve uygulamalarına ihtiyaç vardır.

Firmalar çalışma koşullarında yeni şeyler eklemek ve işlerin akıcılığını daima başarılı bir şekilde sağlamak açısından özel tasarlanan web uygulamalarından harika destekler görürler. Bizlerle irtibata geçerek isterseniz bu konuda da memnun kalacağınız güzel yardımları daima rahatlıkla alabilirsiniz.

En İyi Web Siteleri

Bir firma için en olmazsa olmaz şeylerden biri, onlar için dijital alanda yer alacak şekilde web sayfalarını dizayn edilmesidir.

Kurumun güzel dinamiklerini başarıyla karşı tarafa yansıtacak şekilde görseller seçilmeli, renkler belirlenmeli ve hoş bir web sayfası oluşturulmalıdır.

Sizlere bu konuda da güvenle ve iyi bir profesyonellikle yardımcı olmaya her zaman hazır bir durumdayız.

SEO ve Arama Motorları Odaklı Web Sayfası

Web site yazılımı oluşturma ve bir sayfa tasarlama süreçlerinde daima Google dinamiklerini de ön planda tutmak gerekir. İnsanların her zaman aradıklarında ilgili siteyi bir şekilde bulmaları önem teşkil eder.

Bu yüzden bir web sayfasını ortaya çıkarırken ona seo konusunda da birçok şey kazandırılmalıdır. Deneyimli ekibimizle birlikte bizler her bir müşterimiz adına tüm yönleriyle organizasyonu yapılmış Google odaklı web sayfalarını başarıyla oluşturuyoruz.

 

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?