TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı ile neler yapabilirsiniz?

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Gelir - Gider Takibi

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin para giriş çıkışlarını, kasa ve banka hareketlerini takip edebilir. Gelir gider durumunuzu takip ederek planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Fatura Takibi

Kolayca fatura oluşturun ve takip edin. Vadesi gelen veya geçen faturalara hemen erişin. Tekrar eden faturalarınızı otomatik faturaya dönüştürün, e-posta ile faturalarınızı paylaşın.

Cari Hesap Takibi

Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın. Müşteri veya tedarikçinize kolayca ödeme, tahsilat, fatura, hatırlatma, mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirin.

Depo ve Stok Takibi

Sade arayüzü sayesinde stoklarınızın mevcut miktarlarını öğrenin. Stok hareketlerini detaylı inceleyin. Hangi depomda ne kadar stok miktarım var sorularına hemen cevap bulun. Kritik miktara düşen stoklarınızdan anında haberdar olun, satışları kaçırmayın.

  • Stok Hareketleri Raporu

    Ürünlerinize ait stok hareketlerini kolayca görüntüleyin. Stok giriş ve çıkışlarınızı, alış ve satışlarınızı detaylıca inceleyin.

  • Stoktaki Ürünler Raporu

    Stoklarınızdaki ürünlerin envanterini döker. Tahmini alış, satış ve kazanç değerlerini görebilirsiniz. Ürün bazında ayrıntılı olarak maliyet, satış kar değerlerini inceleyebilirsiniz.

Fatura Takibi

Kolayca fatura oluşturun ve takip edin. Vadesi gelen veya geçen faturalara hemen erişin. Tekrar eden faturalarınızı otomatik faturaya dönüştürün, e-posta ile faturalarınızı paylaşın. TulTrack e-dönüşüm hizmetlerinden yararlanarak e-fatura, e-arşiv fatura kolaylıklarından faydalanın.

Mobil uygulamayı hemen telefonunuza indirin!
Daha fazla bilgi için
Diğer Projeler
Mobil Bilet Uygulaması
Mobil Bilet Uygulaması

Mobil Bilet; belediyelere ait bilet satışı yapılan tarihi yer ve işletmeler için bilet satış işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar ile bilet işlemlerinin hızlı ve kolayca yapabilmesi sağlanmaktadır.

Mobil Parkomat Uygulaması
Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması; kamusal ve özel alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomat görevlileri akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Turizm Acentesi Yönetim Portalı
Turizm Acentesi Yönetim Portalı

Travel Agency App ile acentanızı akıllıca yönetin, işinizi büyütün!

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?