Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama

Tattoonets Tattoo ve Piercing Stüdyo Yönetimi Uygulaması

Tatoonets Tattoo & Piercing stüdyolarına özel olarak hazırlanmış olan, kurum içerisindeki iletişimi sağlayan ve kolaylaştıran, web ve mobil uygulamadan oluşan bulut sistemidir. Bu sistem sayesinde şube, personel, aracı kişiler yönetilebilir. Ayrıca sistemde satış ve kasa işlemleri modülleri bulunmaktadır.

 

Bilet, Randevu ve Rezervasyon Yönetimi 

Bu modül sayesinde tüm rezervasyonlarınız kayıt altında tutulabilir. Rezervasyonlar; şube ve tarih aralığı filtreleri kullanılarak listelenebilir. İstenilen filtreye göre excel çıktısı alarak kayıtlar manuel kontrol altında da tutulabilir.

Dövme rezervasyonu kaydederken dövme sanatçısına mail ve mobil uygulama sayesinde bildirim gider. Dövme sanatçısı, bildirimler sayesinde hangi tarih ve saatte dövme yapacağı hakkında bilgi alabilir. Rezervasyona ait transfer var ise, şoföre mail ve bildirim gider. Bu sayede kurum içerisindeki iletişim tamamen sağlanmış olur.

 

Transfer Yönetimi 

Bu modül ile tüm transferleriniz kayıt altına alınabilir. Rezervasyonlara bağlı transfer istekleri ve bağımsız olarak oluşturulmuş transferler tarih filtresi olarak listelenebilir.

 

Satış İşlemleri Raporu

Günlük olarak satış yapılmış rezervasyonlara ait depozitolar ve güne ait yapılacak olan rezervasyonların kalan tutarlarını hesaplamaya yardımcı olan modüldür. Gün sonu hesaplamalarında kur bazlı grup hesaplamaları yapabilirsiniz ve excel’e aktararak günlük işlemlerinizin çıktısını alabilirsiniz.

 

Kasa İşlemleri Raporu

Genel olarak kasa hareketlerinin bulunduğu modüldür. Şube ve tarih aralığı filtresi sayesinde kasa hareketleri kolayca takip edilebilir. Rezervasyonlara ait komisyonlar haricindeki tutarlar gelir, komisyonlar gider olarak işlenmektedir. Rezervasyona ait depozito var ise, kasaya rezervasyon tarihine göre işlenir ve rezervasyon tamamlanıp onaylandıktan sonra kalan tutar rezervasyon geliri, aracı, infocu ve dövme sanatçısına ait komisyonlar da rezervasyon gideri olacaktır.

 

Daha detaylı bilgi ve proje sayfasına ulaşmak için lütfen tattoonets.com adresine tıklayınız.

Diğer Projeler
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Mobil Parkomat Uygulaması
Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması; kamusal ve özel alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomat görevlileri akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Kampüs Alanya
Kampüs Alanya

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?