Turizm Acentesi Yönetim Portalı

 Travel Agency App ile neler yapabilirsiniz?

Travel Agency App portalının sağladığı kolaylıklar sayesinde operasyonlarınıza daha az zaman harcayın. Müşterilerinizi mutlu etmek için daha fazla zamanınız olsun.

Tur Yönetimi

Kapsamlı tur yönetimi her turun kategorisini, hedef bölgeyi ve süresini belirlemenize olanak tanır. Ayrıca turun adı, dinamik fiyatlar, kalkış noktaları ve tura ait özellikler gibi temel bilgileri girmenize imkan sağlar. Bu sayede turlarınızın net bir şekilde tanımlandığından emin olmanıza yardımcı olur.

Rezervasyon Yönetimi

Müşterilerden gelen tur ve transfer rezervasyonlarını kolayca yönetebilirsiniz. Otomatik mail sistemi, bilet yazdırma ve whatsapp paylaşımları sayesinde müşterilerinizle olan ilişkilerinizi daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Web sitede yer alacak blog, makale, dinamik sayfa, tur detayları, tur programı, tura dahil/dahil olmayan şeyler gibi içeriklerin yönetilmesini sağlar. Dinamik dil yönetimi sayesinde websitenizde bulunan dillere göre tüm içeriklerin dil girişlerini yapabilirsiniz.

 

Bölge ve Bölge Noktaları Yönetimi

Bölge tanımları, turlarınızın hangi bölgelere yönelik olduğunu netleştirir. Aynı tur, birden fazla bölgede tanımlanabilir, böylece fazladan içerik girişleri ile uğraşmazsınız. Bölge noktaları, belirli bölgelerin önemli yerleri hakkında kısa bilgi sağlama ve müşterilere bu bölgelere özel ilgi gösterileceğini aktarma konusunda kritik bir rol oynar. Bu, müşterilerinize belirli bir bölgedeki tur deneyimlerinin özel ve özenle tasarlandığını hissettirir.

  • Fiyat Türleri

    Sistem, fiyatlandırma konusunda size tam kontrol ve esneklik sunar. Tur fiyatlarınızı yönetmek ve özelleştirmek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun fiyat stratejileri oluşturmanıza olanak tanır.

  • Tur Kalkış Rotaları

    Bu modül ile farklı bölgelerden ve şehrin çeşitli noktalarından müşterilerinizi toplamak için kalkış rotası belirleyebilirsiniz. Bu, müşterilerinizin kolayca tur başlangıç noktasına gelmelerini sağlar ve tur organizasyonunu daha sorunsuz hale getirir.

  • Transfer Yönetimi

    Turizm ve ulaşım sektöründe transfer hizmetlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Bu modül, kullanılan araçların kaydını oluşturmanıza, transferler bölgeleri belirlemenize ve mesafe ücretlerini yönetmenize olanak tanır.

 

 

Daha Fazla Özellik İnceleyin

Diğer Projeler
Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama
Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama

Tattoonets Tattoo & Piercing stüdyolarına özel olarak hazırlanmış olan, kurum içerisindeki iletişimi sağlayan ve kolaylaştıran, web ve mobil uygulamadan oluşan bulut sistemidir. Bu sistem sayesinde şube, personel, aracı kişiler yönetilebilir. Ayrıca sistemde satış ve kasa işlemleri modülleri bulunmaktadır.

Kampüs Alanya
Kampüs Alanya

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Organizasyon Devi Mobil Uygulama
Organizasyon Devi Mobil Uygulama

Organizasyon Devi, kullanıcıların günlük hayatlarında katılmak veya bilgi edinmek istedikleri etkinliklere, erişim konusunda uzun zaman harcamak yerine uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu etkinliklere veya etkinliği gerçekleştirecek olan firmalara çok kısa zaman zarfında ulaşabilmesini sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon konusunda da kullanıcılar gerçekleştirmek istedikleri veya hayallerindeki organizasyon projesini uygulamaya aktararak gerekli firmalara bilgi gönderebilecek ve fiyat teklifi alarak organizasyonunu gerçekleştirebilecektir.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?