Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması

Kamusal ve özel alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomat görevlileri akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Araç Takibi

Mobil Parkomat ile park alanındaki araç giriş çıkışlarını ve araç hareketlerini takip edebilirsiniz. Anlık kasa durumunuzu takip ederek planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Abone ve Borç Takibi

Abonelik ve borçların takibini kolayca yapabilirsiniz. Vadesi geçen aboneliklerin sorgulamasını anında yapabilir, araç borçlarını sorgulayıp tahsilatlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Raporlar

Güncel ve geçmişe dönük raporlarınızı çıkarabilirsiniz. Günlük x ve z raporlarını, geçmiş tarihlere ait z raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

 
Tulpark Mobil Parkomat Uygulaması

Park İşlemlerinizi Yönetin

Mobil Parkomat, ilgili kamu kuruluşu ve/veya özel sektör tarafından araç park yeri olarak tahsis edilmiş cadde/sokaklardaki yol kenarı, meydanlar, açık veya kapalı park alanlarındaki işgaliye/park bedelinin tahsilatını otomatik olarak yapan ve makbuzunu veren mobil uygulamadır.

Uygulama çıktısı olan araç park bileti; araç sürücülerine park ettikleri cadde/sokak ismini, yeri/konumunu, park tarihini, park saatini, park süresini, araç plakasını, alınan ücret gibi tüm detayları içeren resmi bir belgedir. Sistem çevrimiçi çalıştığı için tüm işlemler gerçek zamanlı görünebilecektir.

Mobil uygulama hakkında daha detaylı
bilgi almak için hemen iletişime geçin!
Diğer Projeler
Organizasyon Devi Mobil Uygulama
Organizasyon Devi Mobil Uygulama

Organizasyon Devi, kullanıcıların günlük hayatlarında katılmak veya bilgi edinmek istedikleri etkinliklere, erişim konusunda uzun zaman harcamak yerine uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu etkinliklere veya etkinliği gerçekleştirecek olan firmalara çok kısa zaman zarfında ulaşabilmesini sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon konusunda da kullanıcılar gerçekleştirmek istedikleri veya hayallerindeki organizasyon projesini uygulamaya aktararak gerekli firmalara bilgi gönderebilecek ve fiyat teklifi alarak organizasyonunu gerçekleştirebilecektir.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Belediye Mobil Yönetici Uygulaması
Belediye Mobil Yönetici Uygulaması

Mobil Yönetici; belediyelere ait yönetim sisteminin özet bilgilerini göstermeye ve yöneticilerin işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yöneticiler akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?