React Native

React Native Nedir? React Native ile Cross Platform Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

React Native'in ne olduğuna geçmeden önce React'ın ne olduğuna bakmamızda fayda var. React, kullanıcı arayüzleri (ui) geliştirmeye yarayan açık kaynak kodlu javascript kütüphanesidir. Bileşen (component) dediğimiz küçük ve izole parçalar sayesinde karmaşık arayüz birimlerini oluşturmanıza olanak tanır. 

"Learn Once, Write Anywhere" bir kez öğrenin, her yere yazın sloganı ile Facebook tarafından oluşturulan ve 2015 Mart ayında GitHub'da paylaşılıp kullanıma sunulan React Native, Javascript kütüphanesi olan React'ı kullanarak Android ve iOS cihazlarda mobil uygulama oluşturmayı sağlayan bir yazılım çerçevesidir.

Mobil uygulama geliştirme dünyasının olmazsa olmaz sistemlerinden birisidir. Yüksek performanslı kurumsal ya da bireysel mobil uygulamaya sahip olmak isteyen herkes react native teknolojisini kullanabilir. Bu uygulama hibrit bir framework türü olarak gösterilmektedir. Ancak içinde yer alan özellikler hibrit teknolojisinin çok üzerindedir. Her sektörden farklı ihtiyaçlara yönelik mobil uygulamalarda kolaylıkla kullanılabilecek bir sistemdir.

Bizler bu hizmeti size özel mobil uygulama geliştiricilerimiz ile sizlere en kısa sürede ve en kolay şekilde aktarıyoruz. Bu konudaki uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel cross platform mobil uygulama geliştirme hizmeti ve market (app store ve google play) yönetimi sunuyoruz. Sizin de mobil uygulamaya ihtiyacınız var ise hemen iletişime geçin.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?