Belediye Mobil Yönetici Uygulaması

Belediye Mobil Yönetici Uygulaması

Mobil Yönetici; belediyelere ait yönetim sisteminin özet bilgilerini göstermeye ve yöneticilerin işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yöneticiler akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Gelir - Gider Takibi

Mobil Yönetici ile veznelerdeki para giriş çıkışlarını, kasa ve banka hareketlerini takip edebilirsiniz. Gelir gider durumunuzu takip ederek planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Çözüm Masası

Çözüm masasına gelen tüm şikayet, öneri ve bilgilendirmeleri takip altına alın. Anlık raporlama ile çözümü gerçekleştirilen ve bekleyen talepleri görüntüleyin.

Randevu Takvimi

Randevularınızı tek bir ekrandan takip ederek gün planlamanızı daha efektif yapın. Randevu girişi sayesinde istediğiniz tarihteki randevularınızı yönetin.

Personel Takibi

Mobil Yönetici ile personellerinize ait detayları görüntüleyin. Detaylı raporlama ile kurumunuzdaki personellerin hangi departman, demografik bilgiler vb. gibi özelliklere sahip olduğu hakkında bilgiler edinin.

Muhasebe Modülü

Vezne, banka ve kasalarınızdaki para giriş çıkışını, alacak ve borçlu hesapların takibini, günlük, haftalık, aylık ve yıllık gelir-gider dengenizi kolayca takip edin.

Diğer Projeler
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Kampüs Alanya
Kampüs Alanya

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulama
Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulama

Alanya Belediyesi kurumsal mobil uygulaması; şehrin tanıtımı, gezilecek yerleri, duyuru ve haberlerin yayınlanması, nöbetçi eczaneler, canlı kameralar ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok özelliğin bulunduğu akıllı telefon uygulamasıdır.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?