Kampüs Alanya

Kampüs Alanya Mobil Uygulaması

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Öğrencilere Özel İndirimler

Öğrencilere özel indirimler uygulayan işletmeler sayesinde şehirdeki etkileşim artmaktadır.

Şehir Rehberi

Şehir rehberini kullanarak şehirde yer alan kurum, turistlik yerler, parklar gibi harita noktalarına yol tarifi alınabilmektedir.

Nöbetçi Eczaneler

Acil durumlarda şehirdeki nöbetçi eczanelere anında ulaşılıp yol tarifi alınabilmektedir.

 
Kampüs Alanya Mobil Uygulaması

Gençlik Hizmetleri Etkileşim Noktası

Kampüs Alanya, öğrenci - işletme - gençlik hizmetleri arasında yakından bağ kurarak etkileşimi ve iletişimi sağlayan mobil uygulamadır.

Öğrenciler işletme indirimlerini ve gençlik hizmetleri servislerinden faydalanmaktadır. İşletmeler öğrencileri qr kod ile tanıyıp indirim doğrulaması yapabilmektedir. Gençlik hizmetleri ise okul, öğrenci, işletme ve indirimleri yöneterek uygulamanın içerik ve akışını sağlamaktadır.

Mobil uygulama hakkında daha detaylı
bilgi almak için hemen iletişime geçin!
Diğer Projeler
Alanyaspor Web & Mobil Uygulaması
Alanyaspor Web & Mobil Uygulaması

Türkiye süper liginde yer alan Alanya şehrinin temsilcisi Alanyaspor kulübü.

Belediye Mobil Yönetici Uygulaması
Belediye Mobil Yönetici Uygulaması

Mobil Yönetici; belediyelere ait yönetim sisteminin özet bilgilerini göstermeye ve yöneticilerin işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yöneticiler akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı
TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?