Kampüs Alanya

Kampüs Alanya Mobil Uygulaması

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Öğrencilere Özel İndirimler

Öğrencilere özel indirimler uygulayan işletmeler sayesinde şehirdeki etkileşim artmaktadır.

Şehir Rehberi

Şehir rehberini kullanarak şehirde yer alan kurum, turistlik yerler, parklar gibi harita noktalarına yol tarifi alınabilmektedir.

Nöbetçi Eczaneler

Acil durumlarda şehirdeki nöbetçi eczanelere anında ulaşılıp yol tarifi alınabilmektedir.

 
Kampüs Alanya Mobil Uygulaması

Gençlik Hizmetleri Etkileşim Noktası

Kampüs Alanya, öğrenci - işletme - gençlik hizmetleri arasında yakından bağ kurarak etkileşimi ve iletişimi sağlayan mobil uygulamadır.

Öğrenciler işletme indirimlerini ve gençlik hizmetleri servislerinden faydalanmaktadır. İşletmeler öğrencileri qr kod ile tanıyıp indirim doğrulaması yapabilmektedir. Gençlik hizmetleri ise okul, öğrenci, işletme ve indirimleri yöneterek uygulamanın içerik ve akışını sağlamaktadır.

Mobil uygulama hakkında daha detaylı
bilgi almak için hemen iletişime geçin!
Diğer Projeler
Mobil Bilet Uygulaması
Mobil Bilet Uygulaması

Mobil Bilet; belediyelere ait bilet satışı yapılan tarihi yer ve işletmeler için bilet satış işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar ile bilet işlemlerinin hızlı ve kolayca yapabilmesi sağlanmaktadır.

Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama
Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama

Tattoonets Tattoo & Piercing stüdyolarına özel olarak hazırlanmış olan, kurum içerisindeki iletişimi sağlayan ve kolaylaştıran, web ve mobil uygulamadan oluşan bulut sistemidir. Bu sistem sayesinde şube, personel, aracı kişiler yönetilebilir. Ayrıca sistemde satış ve kasa işlemleri modülleri bulunmaktadır.

Organizasyon Devi Mobil Uygulama
Organizasyon Devi Mobil Uygulama

Organizasyon Devi, kullanıcıların günlük hayatlarında katılmak veya bilgi edinmek istedikleri etkinliklere, erişim konusunda uzun zaman harcamak yerine uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu etkinliklere veya etkinliği gerçekleştirecek olan firmalara çok kısa zaman zarfında ulaşabilmesini sağlayacaktır. Ayrıca organizasyon konusunda da kullanıcılar gerçekleştirmek istedikleri veya hayallerindeki organizasyon projesini uygulamaya aktararak gerekli firmalara bilgi gönderebilecek ve fiyat teklifi alarak organizasyonunu gerçekleştirebilecektir.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?