Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulama

Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması

Alanya Belediyesi kurumsal mobil uygulaması; şehrin tanıtımı, gezilecek yerleri, duyuru ve haberlerin yayınlanması, nöbetçi eczaneler, canlı kameralar ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok özelliğin bulunduğu akıllı telefon uygulamasıdır.

e-Belediyecilik İşlemleri

Sade arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde belediyecilik işlemlerinizi gerçekleştirin. Güncel borç durumunuzu sorgulayıp ödemenizi yapın. Şehir hakkında güncel duyuru ve projelerden haberdan olun. Her türlü şikayet, öneri ve geri dönüşlerinizi çözüm masasına iletin.

 • Park Borcu Sorgulama

  Anlık olarak parkomat borcunuzu öğrenerek ödemelerinizi gerçekleştirin. Bu sayede aracınıza herhangi bir haciz işlemi uygulanmasının önüne geçin.

 • Nöbetçi Eczaneler

  Acil durumlarda şehirdeki nöbetçi eczanelere anında ulaşarak yol tarifi alın.

 • Canlı Kameralar

  Oturduğunuz yerden şehrin belirli bölgelerini canlı olarak izleyerek şehir hakkında bilgi sahibi olun.

 • Şehir Rehberi

  Şehir rehberini kullanarak şehirde yer alan kurum, turistlik yerler, parklar gibi harita noktalarına yol tarifi alın.

   

 
Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulaması
Diğer Projeler
Mobil Parkomat Uygulaması
Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması; kamusal ve özel alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomat görevlileri akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Turizm Acentesi Yönetim Portalı
Turizm Acentesi Yönetim Portalı

Travel Agency App ile acentanızı akıllıca yönetin, işinizi büyütün!

Belediye Mobil Yönetici Uygulaması
Belediye Mobil Yönetici Uygulaması

Mobil Yönetici; belediyelere ait yönetim sisteminin özet bilgilerini göstermeye ve yöneticilerin işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yöneticiler akıllı telefonları ile işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?