Mobil Bilet Uygulaması

Mobil Bilet Uygulaması

Belediyelere ait bilet satışı yapılan tarihi yer ve işletmeler için bilet satış işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar ile bilet işlemlerinin hızlı ve kolayca yapabilmesi sağlanmaktadır.

Bilet İşlemleri

Sade arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bilet satışınızı gerçekleştirin. Günlük bilet hareketlerini detaylı inceleyin. Kasa durumunuzu anlık takip ederek gün sonu z raporu hakkında bilgi edinin. Raporlar modülü sayesinde geçmiş tarihlere ait satışlarınızı görüntüleyin.

  • Yönetici Web Uygulaması

    Yönetici paneli ile biletlere ait tüm hareketleri kolayca görüntüleyin. Anlık olarak hangi bilet satış noktasında ne kadar satış yapılmış detaylı bir şekilde inceleyin.

  • Qr Kod ile İşlemler

    Biletlerdeki qr kod sayesine birden fazla girişi olan ziyaret noktalarında kombine biletin geçerli olup olmadığı kontrolünü kolayca yapın. Bu sayede sadece giriş hakkı bulunan ziyaretçilerinize hizmet verin.

 
Diğer Projeler
Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulama
Alanya Belediyesi Kurumsal Mobil Uygulama

Alanya Belediyesi kurumsal mobil uygulaması; şehrin tanıtımı, gezilecek yerleri, duyuru ve haberlerin yayınlanması, nöbetçi eczaneler, canlı kameralar ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok özelliğin bulunduğu akıllı telefon uygulamasıdır.

Kampüs Alanya
Kampüs Alanya

Kampüs Alanya mobil uygulaması ile Alanya Belediyesi; şehirdeki işletmeler ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca öğrencilerin faydalanacağı içerikler ile şehir etkileşimini arttırmak istemektedir.

Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama
Tattoonets Online Tattoo Stüdyo Web & Mobil Uygulama

Tattoonets Tattoo & Piercing stüdyolarına özel olarak hazırlanmış olan, kurum içerisindeki iletişimi sağlayan ve kolaylaştıran, web ve mobil uygulamadan oluşan bulut sistemidir. Bu sistem sayesinde şube, personel, aracı kişiler yönetilebilir. Ayrıca sistemde satış ve kasa işlemleri modülleri bulunmaktadır.

Teknolojiler
React Native
React Native

Native kullanıcı arayüzü bileşenlerini kullanarak çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme framework’üdür.

Asp.Net Core
Asp.Net Core

Microsoft tarafından geliştirilen ve geliştirilmesi devam eden Net Core, açık kaynak kodlu bir modern geliştirme platformudur. Cross platform olan Net Core; Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

Ionic Framework
Ionic Framework

Yüksek kaliteli, native ve web teknolojisini bir araya getiren mobil uygulama geliştirme aracıdır. JavaScript ile her yerde çalışan tek bir kod tabanıyla daha hızlı hareket edebilmekteyiz.

Görüşme yapmak ister misiniz?

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?