Tulpar Yazılım ve Danışmanlık - Loading
İşletmenize özel çözüme mi ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin : 0850 305 07 36

Sizler için en son teknolojileri takip ederek alt yapımızı güçlendiriyoruz. Farklı bakış açılarıyla sizlere en iyi çözümü üretmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz çözümleri sizlere sunmadan önce birçok test aşamasından başarılı bir şekilde geçiriyor ve etkinliğini ölçerek güvenilirliğini sağlamış oluyoruz.

Alanyaspor Kulübü

Alanyaspor Kulübü

Alanyaspor Kulübüne ait özgün tasarıma ait web sayfası ve bununla birlikte IOS ve Android mobil uygulamaları yapılmıştır.

Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Sistemleri; Alanya Belediyesine ait kamusal alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomatlar akıllı telefonları sayesinde işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Yedi Bilim Koleji

Yedi Bilim Koleji

Yedi Bilim Koleji'ne ait web sayfası ve mobil uygulama yapılmıştır. Öğrencilerin notlarının listelenmesi, okul hakkında bilgilendirme yazıları, yemek listesi gibi bilgiler yer verilmiştir.

Pacho Tour

Pacho Tour

Pacho Tour'a özel özgün tasarım ve web yazılım kodlaması yapılmıştır. Web sayfası üzerinden işletme tanıtımı ve tur satışları yapılmaktadır.

Nasa Tour

Nasa Tour

Nasa Tour'a "Alanya Daily Trip" özel olarak web yazılım kodlaması yapılmıştır. Web sayfası üzerinden işletme tanıtımı ve tur satışları yapılmaktadır.

Cleopatra Ink Tattoo

Cleopatra Ink Tattoo

Kurum içerisindeki ve şubeler arasındaki iletişimi sağlayan rezervasyon sistemi yapılmıştır. Web uygulaması ve mobil uygulamadan oluşan iki ürün kullanılmaktadır.

Ersoy İnşaat

Ersoy İnşaat

Ersoy İnşaat'a özel özgün tasarım ve web yazılım kodlaması yapılmıştır.Web sayfası üzerinden işletme,proje,emlak sunumu yapılmaktadır.

Özmen Kalibrasyon

Özmen Kalibrasyon

Tartı cihazlarının bakımını ve süreçlerini takip edebildiği bir ERP sistemidir. Yönetim paneli üzerinden mevcut müşterileri, bakımları, cihazlar vs. yönetebildiği web uygulamasıdır.

Odak Bağımsız Denetim AŞ

Odak Bağımsız Denetim AŞ

Odak Bağımsız Denetim AŞ için web sitesi yapılmıştır.

Harun Demirci

Harun Demirci

Tur satışları ve rezervasyon işlemlerinin yapıldığı web sayfasıdır.

Görüşme yapmak ister misiniz?

Konusunda uzman kişiyle görüşün

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?