Tulpar Yazılım ve Danışmanlık - Loading
İşletmenize özel çözüme mi ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin : 0850 305 07 36

Otel Operasyon
& Operasyon Yönetim Uygulaması

Otel operasyon, otelinizin tüm çalışanlarını izleyebilmenizi, misafirlerle etkileşimde bulunmanızı ve aksiyonları takip edebilmenizi sağlar.

Anlık Durum & Analiz

Otelinizdeki teknik servis, housekeeping, rezervasyon, oda siparişleri, temizlik talepleri, misafir yorumlarını ve roomrack durumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Misafir Memnuniyeti

Puanlı, evet-hayır, çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulu anket hazırlayabilir ve misafir memnuniyetini anlık olarak ölçebilirsiniz.

Otel Operasyon ve Operasyon Yönetim Uygulaması

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

TulTrack Online Ön Muhasebe Programının sağladığı kolaylıklar sayesinde finansal operasyonlarınıza daha az zaman harcayın.

Gelir - Gider Takibi

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin para giriş çıkışlarını, kasa ve banka hareketlerini takip edebilir. Gelir gider durumunuzu takip ederek planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Fatura Takibi

Kolayca fatura oluşturun ve takip edin. Vadesi gelen veya geçen faturalara hemen erişin. Tekrar eden faturalarınızı otomatik faturaya dönüştürün, e-posta ile faturalarınızı paylaşın.

Cari Hesap Takibi

Müşteri ve tedarikçilerinizi bakiye durumuna göre arayın, işlem geçmişine ve cari ekstresine erişin, içeri aktarın. Müşteri veya tedarikçinize kolayca ödeme, tahsilat, fatura, hatırlatma, mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirin.

TulTrack Online Ön Muhasebe Programı

Daha fazla
bilgi için

Web Sayfası
https://www.tultrack.com
Telefon Numarası
+90 850 305 07 36
Email
iletisim@tultrack.com

TulWork İşveren & Çalışan Uygulaması

Tulwork, puantaj işlemleri, gelir-gider (ödemeler, harcamalar), alınan-verilen işler, günlük yapılacak işler takibini yapmanıza yardımcı olur.

Puantaj İşlemleri

Tüm puantaj işlemlerinizi tek bir yerden kontrol altına almak ister misiniz? Yanıt evet ise, TulWork tam size göre. Çünkü yevmiye, mesai vb. gibi çalışan takibini yapabilir, çalışanlarınızın yaptığınız işlemleri görmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Finansal İşlemler

Alınan ve yapılan ödemeler, harcamalar gibi gelir ve giderlerinizi kayıt altına alabilir, istediğiniz anda istediğiniz tarihe ait raporu alabilirsiniz.

İşveren & Çalışan İşbirliği

TulWork, bireysel işlevselliğinin yanında sosyal bir uygulamadır. Çalışanların işverenlerle iletişime geçmesine olanak sağlar, iş talebi yapabilir ve durumunu takip edebilir. Keşfet dünyası ile birlikte farklı bölgelerdeki işverenler ile diyalog kurabilir.

TulWork İşveren ve Çalışan Uygulaması

Daha fazla
bilgi için

Web Sayfası
www.tulwork.com
Telefon Numarası
+90 850 305 07 36
Email
social@tulparyazilim.com

Mobil Parkomat Uygulaması

Mobil Parkomat Uygulaması; kamusal alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde parkomatlar akıllı telefonları sayesinde işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilmektedir.

Düşük Maliyet &
Yüksek Performans


Eski model pos cihazlarınızın (el terminalleri) yüksek maliyetlerini karşılamak yerine düşük maliyetli herhangi bir akıllı mobil cihaz kullanmak size mali avantaj sağlayacaktır. Mobil cihazların ve parkomat uygulamasının yüksek hızı sayesinde personelleriniz daha verimli çalışacaktır.

Son Teknoloji &
Güncellemeler


En son teknolojileri takip ederek oluşturduğumuz mobil uygulama sayesinde işlemleriniz çok daha hızlıdır.

Ayrıca her zaman sunduğumuz bakım, destek ve güncellemeler ile sorunlarınıza çözüm üretilmektedir.

Mobil Parkomat Uygulaması

Görüşme yapmak ister misiniz?

Konusunda uzman kişiyle görüşün

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?