Tulpar Yazılım ve Danışmanlık - Loading
İşletmenize özel çözüme mi ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin : 0850 305 07 36

Hakkımızda

Tulpar Yazılım ve Danışmanlık, sektörde yıllarca tecrübelerini oluşturmuş ve birçok projeye imza atmış uzman kadrosuyla birçok kurumsal web sayfa, web ve mobil uygulama hizmetleri sağlamıştır.

Firmamız sadece yazılım hizmeti ile sınırlı kalmayıp, müşterilerimize bilişim alanında her türlü danışmanlık desteği sağlamaktadır. Tulpar Yazılım ve Danışmanlık olarak, uluslararası şirketlerle çalışarak global dünyadaki teknoloji ve bilişim bütünlüğünü, verimliliği, rekabeti ve tecrübeyi ülke çapında yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu yüzden sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve birikimlere dayanarak müşterilerimize en etkin çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz çözümler süresince müşterilerimizle aramızdaki diyalog bağı sayesinde hem kendimizi, hemde çözümlerimizi geliştiriyoruz.

Teknolojiler

Tulpar her zaman en iyisini hedefleyerek bu yola çıktı. Çıktığı bu yolda sürekli yeni teknolojileri takip ederek en iyi işlere imza attı. Şu anda aktif olarak Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyaca kabul görmüş açık kaynak teknolojileri kullanmaktadır. Tasarım trendlerini de takip ederek en iyi tasarımları müşterilerine sunmaktadır.

Görüşme yapmak ister misiniz?

Konusunda uzman kişiyle görüşün

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?