Tulpar Yazılım ve Danışmanlık - Loading
İşletmenize özel çözüme mi ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin : 0850 305 07 36

e-Mutabakat

e–Mutabakat ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek, tüm mutabakat raporlarınızı tek tuşla saniyeler içerisinde alabilirsiniz.

e-Mutabakat; Firmaların, gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarının sistem içerisinde hazırlanarak elektronik posta (e-mail) olarak karşı tarafa ulaştırılmasını ve 7/24 firma adına internet üzerinden cevaplarının toplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir.

e-Mutabakat ile çalışmakta olduğunuz tüm firmalarla BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarınızı elektronik ortamda kısa sürede ve sorunsuzca yapabilir, mutabakat sonuçlarını dilediğiniz zaman rapor şeklinde alabilirsiniz.

BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir, hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp ancak telefonla sonuç alabildiğiniz mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.

e–Mutabakat ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek, tüm mutabakat raporlarınızı tek tuşla saniyeler içerisinde alabilirsiniz.

e-Mutabakat ile yararlanabileceğiniz kolaylıklardan bazıları şunlardır;

 

Kaynak: https://www.izibiz.com.tr/index.php/urun-ve-hizmetler/e-mutabakat

Görüşme yapmak ister misiniz?

Konusunda uzman kişiyle görüşün

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?