Tulpar Yazılım ve Danışmanlık - Loading
İşletmenize özel çözüme mi ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin : 0850 305 07 36
Tulpar Yazılım Özel Çözümler

Özel Çözümler

Tulpar ekibi olarak, özel yazılım projelerinde Çevik ( Agile ) yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil, müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır, aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz.

detaylı bilgi alın
Tulpar Yazılım Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Tulpar ekibi olarak, Native ( Yerel ) ve Hybrid ( Web View ) olarak çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Genel olarak IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan; lokasyon bazlı servisler, sosyal medya uygulamaları, sahadan veri toplama, kurumsal uygulamalar ve işletmeye özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.

detaylı bilgi alın
Tulpar Yazılım Web Uygulamalar

Web Uygulamalar

Talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesi iş yükünüzün hafifletilmesi, bakım ve güncelleme gibi ek işlerin pasifize edilmesi ve buna bağlı olarak maliyetlerinizin önemli ölçüde düşürülmesi anlamına gelmektedir.

detaylı bilgi alın
Tulpar Yazılım Web Sayfaları

Web Sayfaları

Temel ihtiyaçlarınızı anlayabilmek için sizi dinliyoruz. Markanızın renklerini ve hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı yansıtacak şekilde tasarımınızı yapıyor ve onayınıza sunuyoruz. Onayınızla birlikte web site yazılımına geçiyoruz.

detaylı bilgi alın

Görüşme yapmak ister misiniz?

Konusunda uzman kişiyle görüşün

İşletmenizin en kritik sorunları ve fırsatları konusunda yardımcı oluyoruz. Birlikte kalıcı değişim ve sonuçlar almaya ne dersiniz?